Sadık Y. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler bu site sayesinde sorunlar aşılıyor.

Zurich Sigorta Konut Sigortasını İptal Etmiyor!

Sadık Y. |

İNG Bank 116********** hesap numaralı müşterisiyim. Kullanmış olduğum ev kredisi gerekçe gösterilerek Zurich Sigorta'dan 132**********6 numaralı benim evim sigortası bilgim ve iradem dışında istemediğim halde yenilenmiş. İptal için Zurich Sigorta'yı aradığımda İNG Bank şubesi iptal edebilir diyor şube ile iletişime geçiyorum iptal edemiyoruz diyorlar. İki kurumda pası birbirlerine atıyorlar ve iptal edilemiyor. Yapmış olduğum araştırmaya göre bu sigortalar hukuk dışıdır. Zaten almış olduğum ev bankanın ipoteği altında olduğundan yapılan bu hukuksuz sigortalar zorunlu değil. Belirttiğim numaralara ait sigortanın iptalini rica ediyorum. İptal edilmemesi durumunda tüketici haklarını koruma derneğine konuyla ilgili başvuracağımın yetkililer tarafından bilinmesini istiyorum. Kesinlikle istemediğim bu hizmetin bedelini ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Habersiz Poliçe Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık Y.
  12 Nisan
  14:10

  Teşekkürler bu site sayesinde sorunlar aşılıyor.

 • Sadık Y.
  12 Nisan
  14:10

  Geç de olsa sorun çözüldü ilgililere teşekkür ederim.

 • 12 Nisan
  14:08

  Merhaba,

  13312580 no.lu eşya sigortanız iptaldir. Herhangir aktif poliçeniz bulunmamaktadır.

  Bilginize

 • Sadık Y.
  11 Nisan
  09:54

  ING Bank (11629790) hesabımdan konut kredime bağlı olarak 13312580 no.lu eşya sigortası 255 TL tutar habersiz çekilmiş bu hukuksuz sigortalar zorunlu değil. Paramı iade istiyorum.

 • Sadık Y.
  09 Nisan
  12:28

  İnanmıyorum yuh artık "benim evim" konut sigortasına 2 gün önce şikayet ettim bu site sayesinde henüz bugün aradılar iadeniz gerçekleşecek 4 iş günü içinde denildi ve ve daha onun iadesi yapılmadan yine ING Bank (11629790) hesabımdan 13312580 no.lu eşya sigortası denilen saçma sapan tutar 255 TL olarak acımasızca onayım ve bilgim olmadan bu dar günümde akşam vaktinde çekildi ben o parayı kredi için yatırdım ATM den gece hesabımı açtım param kesilmiş belki çocuğumun ilaç parasıydı o para yazıklar olsun bakın bu sigortalar hukuk dışıdır. Zaten almış olduğum ev bankanın ipoteği altında olduğundan yapılan bu hukuksuz sigortalar zorunlu değil. Derhal paramı iade istiyorum ve üstüne 2 gündür yaşadığım psikoloji ve kendi paramın iadesi için harcadığım o kadar dakikam kontörüm (yaklaşık 55 dakika dakikası 50 kr. 'dan 55 TL cabası yazıklar olsun

 • 08 Nisan
  15:25

  Sayın Yetkili,

  08.04.2016 tarihindeki görüşmemize istinaden sigortalımıza gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş

 • Sadık Y.
  06 Nisan
  16:52

  Sabahtan beri kredi çektiğim şubeyi ara sigorta şirketini ara sonra 2 firmada birbirine paslasın oradan oraya şuna bakın ya habersiz kanunsuz çekilen bir tutarı tekrar geri alabilmek için bile kendi enerjinden kendi parandan oluyorsun ivedili şekilde cevap beklemekteyim sayın sigorta yetkilisi.

 • 06 Nisan
  11:27

  Sayın Yetkili,

  Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş