09 Mayıs 2013

Zurich Sigorta Kapkaç Kredi Kartım Güvende Poliçemin İptalini İstiyorum!

TEB bonus şifremi alırken iş yoğunluğunda istemeyerek yaptırdığım kapkaç sigortası için aylık sadece 8 TL kesinti yapılacağını belirttiler.ancak 96 tl ücretinin tamamın kredi kartından çekeceklerini ve 8 TL aylık ücreti hemen keseceklerini söylemediler.

Bu sebepten ötürü çekilen bedel yüzünden önemli bir konuda çok mağdur oldum ve çok ciddi memnuniyetsizlik yaşadım .istediğim zaman iptal ettirebileceğimide bildirdiler.kesinlikle istemiyorum.

Bankaya dilekçe verdim ve sigorta'nın iptal edilmesini ve ilk olarak limitimden kesilen 96 tl'lık tutarın geri iade edilmesini istiyorum.Konu ile ilgili hassasiyetimi bildiririm.

Tc 447 Okunma

Cevaplar

  • Zurich Sigorta Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Fatih Baydilli, Şirketimiz acentesi Türk Ekonomi Bankası aracılığı ile telefon yolu ile aranarak aylık ve yıllık prim tutarları tarafınıza bildirilerek onayınız doğrultusunda adınıza 29/04/2013-29/04/2014 vade tarihli ve 8072070 nolu Kapkaç Kredi Kartım Güvende poliçesi düzenlenmiştir. Talebiniz üzerine söz konusu poliçe 30/04/2013 tarihinde başlangıç tarihi itibari ile iptal edilmiştir. İptal işleminden doğan prim iadesi tutarlarınız, işlemin yapıldığı kredi kartınıza 12 eşit taksitle yansıtılmaktadır.İlk iade tutarınız 8TL olarak 30/04/2013 tarihinde kredi kartınıza yansıtılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Zurich Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön