30 Aralık 2014

Zurich Sigorta İsteğim Dışında Zorunlu Sigorta Yapıldı.

TEB aracılığı ile 2013 yılında konut kredisi kullandım. Zurich Sigorta benim evim sigortası adı altında yangın poliçesinin kesildiğini ve ödeme yapmam gerektiğini bildiriyor. Zorunlu olan sadece dask'tır. Bu Benim Evim sigorta poliçesinin iptalini talep ediyorum.

Ben bu sigortayı yaptırmak istemiyorum. Bana sormadan nasıl mecburi olmadığım bir sigortayı yaparlar. TEB yetkililerine ulaşamıyorum. ya da mantıklı bir cevap alamıyorum. Hukuki süreci en kısa süre içerisinde başlatacağım. Zorunlu olmayan ve bilgim dışında yapılan sigortaların ve masrafların faiziyle birlikte şahsıma iadesi için ne gerekiyorsa yapacağım. Resmen dalga geçiyorsunuz insanlarla. Para kazanılır mühim olan insandır.

Emrah 1.867 Okunma

Cevaplar

 • Emrah'ın Teşekkür Mesajı05 Ocak 2015

  TEB aracılığı ile benim evim sigortasını istemediğim halde yenileyen Zurich Sigorta yaklaşık 1 haftalık bir süreçte dönüş yapıp iptal ettiklerini iletti. Bu aşamada kredi çektiğim bankaya ulaşamamak, şikayetime herhangi bir dönüş yapmaması gibi problemleri de göz önünde bulundurarak beni banka ile muhatap etmeden bu sorunu çözdüğü için Zurich sigortaya teşekkür ederim. Böyle gerçekçi çözümler üreten müşterisini yormayan firmaların çoğalması dileği ile.

 • Emrah'ın Teşekkür Mesajı05 Ocak 2015

  Teb araciligi ile benim evim sigortasini istemedigim halde yenileyen Zurich sigorta yaklaşık 1 haftalik bir süreçte dönüş yapip iptal ettiklerini iletti. Bu aşamada kredi cektigim bankaya ulaşamamak, sikayetime herhangi bir donus yapmamasi gibi problemleri de goz onunde bulundurarak beni banka ile muhatap etmeden bu sorunu cozdugu icin Zurich sigortaya teşekkür ederim. Böyle gerçekçi çözümler ureten müsterisini yormayan firmalarin cogalmasi dilegi ile..

 • Zurich Sigorta Temsilcisi05 Ocak 2015

  Sayın Yetkili, 05.01.2015 tarihindeki görüşmemize istinaden gerekli bilgilendirme yapılmış olup poliçe iptali sağlanmıştır. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

 • Zurich Sigorta Temsilcisi30 Aralık 2014

  Sayın Yetkili, Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.zurichsigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 0 665 no’lu telefondan Konuşa Konuşa Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön