Zurich Sigorta Çekici İçin Çok Bekletti.

Faruk T. |

Gece 23. 45 civarı kavşakta refüje çıkarak kaza yaptım. Kasko yaptırdığım Zürich sigortayı aradım. arabanın konumu ve altındaki direkten dolayı ahtapot çekici istedim. İki saat sonra tekrar sigortayı aradım. Uzun süre hatta bekledim açan olmadığından ve şarj bittiğinden telefonu kapattım. Fakat farklı bir telefondan arayınca hemen bağlandı (bir defadan fazla arayan müşterilerini kara listeye mi alıyorlar?) konuyla ilgilendiklerini ve azami bekleme süresinin iki saat olduğunu ifade ettiler. Aradan bir saat daha geçti, yine uzun süre hatta bekleyerek operatöre bağlandım. Ahtapot sadece iki tane olduğunu, bu yüzden beklememiz gerektiğini ifade ettiler.

Etiketler :

Çekici Hizmeti Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk T.
  12 Eylül
  00:27

  bir daha Zurich Sigorta asla

 • Faruk T.
  25 Ağustos
  09:21

  herhangi bir çözüm üretilmedi. sadece özür dilediler. araç halen daha serviste, bir haftadır sigortanın onayını bekliyoruz. yani,yaşadığım mağduriyet sürecin diğer aşamasında devam ediyor.bakalım daha neler yaşayacağım.

 • 22 Ağustos
  09:09

  Sayın Yetkili,

  21.08.2014 tarihinde görüşme yapılarak gerekli bilgiler aktarılmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş

 • 20 Ağustos
  13:31

  Sayın Yetkili,
  Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.zurichsigorta.com.tr internet sitemize, info@zurichsigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 0 665 no’lu telefondan Konuşa Konuşa Merkezi’mize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş