08 Haziran 2017
#8547669

Zumashoes.com Sipariş Sorumsuzluğu

5 hafta önce Zuma Shoes firmasında bir ayakkabı siparişi verdik önce stokta yok denildi sonra kalıp problemimiz var denildi. Sonra üretimde sıkıntı var denildi şimdi ise başka ayakkabılara üretim için ağırlık verildi gibi saçma sapan şeyler söyleniyor. Oraya koydukları hiçbir şeyden anlamayan sadece bahane üreten müşteri temsilcisi tarafından. Bir ayakkabı siparişi 5 hafta iletilmez mi ya bunlarda müşteri memnuniyeti gibi bir kavramın bulunmadığı ortada ayakkabıyı alan bir kere alsın ve bir daha bize müşteri olarak gelmese de olur politikasını izliyorlar. Söz vermiş oldukları tarihin çok çok fazlası geçti parasını ödememize rağmen hala konu için bir şey yapılmadığı gibi hala yalan söyleniyor. Bu konu hakkında yardım bekliyorum.

Ergin Ergin 3.407 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ergin15 Haziran 2017

    Esra Göral adına verdiğimiz sipariş 5 hafta bekletildi. Çabalarımız sonucunda pek değerli müşteri yöneticiniz bizi arayarak bu kadar bekletilmek için söylenen konuların bize yalan olduğunu göstererek ayakkabının yapılmamasının sebebini 37 numara için yeterli siparişin olmamasından kaynaklandığını söyledi ve 5 hafta sonra para iadesi yaparak gerçekten müşteri memnuniyet politikanızın ne kadar berbat olduğunu göstermiş oldu. Satıcı olarak göreviniz para iadesi yapmak değil mesele parada değil sitenizde ve sosyal sitelerde her gün satıyoruz diye reklam yaptığınız urunu teslim etmiş olmanızdı. Neyse bu saatten sonra gördüğüm her yerde bu yaptığınız davranışı örnek göstereceğim ve bir dahada sizden alışveriş yapmayacağım. Gerçekten hayal kırıklığı bir markasınız.

  • Zuma Shoes Temsilcisi10 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, ZUMASHOES

Ziyaretçi Yorumları