sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zumashoes.com Satış Sonrası Ürün Desteği Yok!

İlker İlker2 yıl önce

6 Şubat Zuma'dan 104 numaraayakkabısından sipariş verdim ayakkabı elime 20'sinde ulaştı. Yaklaşık bir 15 gün sonra kullandıktan ayakkabıda (çatlamalar) oluşmaya başladı ve ayak içi bölümündeki taban ile deri dikişi tek dikiş olduğundan yırtıldı. Aynı zamanda üzerinde bir açılma oldu müşteri hizmetlerini 20 Mart civarı bir sürede aradım. Derdimi anlattım yapılabilecek bir şey var mı tamir görüyor mu diye evet beyefendi gönderin ürününüzü inceleyelim denildi.

Ayakkabıyı 27 Mart'ta kargoya verdim. 29 Mart'ta ellerine ulaştığını kargoda gördüm bildirdim sorun bundan sonra başladı zaten her yazmama biz PTT kargoyla çalışmıyoruz karşılığını aldım. Konuşmanın sonunda aldıklarını kabul ettiler. 20 iş gününü aştıklarını belirttim sonunda artık bana bir cevap verin dediğimde ürününüz incelenmiş yapabileceğimiz bir şey yok cevabını aldım bugün 5 Mayıs ayakkabım daha gelmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Zuma Shoes Logo Zuma Shoes 2 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, ZUMASHOES

profile-icon İlker 2 yıl önce

Herkese merhabalr ürünümü tekrardan aldım hiç gönderdiğim halde 35 günün sonunda defalarca iletişime rağmen elime tarihi olmayan bir inceleme kağıdı standart olarak gönderdiler Türk markalarının neden gelişemediğini neden bizim kendi ülkemizin firmalarından alışveriş yapmıyacagımızı zumashoes ortaya tekrardan koydu canları sağ olsun 360 liralık 2 ayakkabıyla deneyim yaşadım zumadan teşekkürler zuma. Bu arada ürün çabuk yıpranıyor ve yırtılma oluyor daha önce de belirttiğim gibi satış sonrası destek aramayın ilgi yok yani alır öder siniz sonrasında uğraşmanız gerekiyor... .

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .