Zuma Shoes'ta Ayakkabı Garantisi Kabul Görmedi

İbrahim İbrahim20 Ağustos 16:01

3 ay önce Zuma Shoes'tan 270 TL'ye bir ayakkabı aldım. Sadece en fazla 1,5 ay giymişimdir. Ama ayakkabı çok çabuk patlama yaptı ve bende garantiye gönderdim. Ayakkabıyı hor kullanılmıştır garanti demek ayakkabıyı kullanıp geri göndermek değildir. 

Garanti ayakkabıyı aldığınız zaman bir sorun çıkması hallinde geri gönderilmesidir dedi. Müşteri temsilcisi ve bende ilk defa böyle bir saçmalık yaşadım zuma pişmanlıktır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Zuma Shoes Logo Zuma Shoes 21 Ağustos 16:13

MERHABA SAYIN MÜŞTERİMİZ, Satışa sunulan her Zuma Shose ürünü;tüketicilerimizin rahat kullanımı,sağlığı ve ürün dayanıklılığı göz önüne alınarak üretilmiştir. Bütün bu hassasiyete rağmen üretim veya malzeme kaynaklanan hatalar nedeni ile satın almış olduğunuz üründe bir kusur oluşması durumunda,olası firmamız tarafından telafi edilir. Ayakkabınız ile ilgili yapılan incelemede;üretimden kaynaklı bir hata bulunmadığı,hasarın kullanım hatasından kaynaklandığı tespit edilmiştir.Ayrıca ayakkabıdaki yıpranmaların onarılmayacak düzeyde olması sebebi ile tadilatı mümkün değildir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yahya 02 Eylül 10:12  

    Senin verilmiş sadakat varmış ibrahim kardeş bizim zuma ayakkabısından çivi çıktı :d

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler