11 Kasım
#12943526

Zuma Shoes Markanın Hakkını Ver

Zuma ayakkabı'dan haziran ayında bir ayakkabı aldım. Ayakkabı deri olduğu için yazın serin havalarda aşağı yukarı toplamda 25 gün giyindim eylül ayında da ayakkabının sağ tekinin iç kısmında astarının topuk tarafından yırtık olduğunu gördüm.
Hemen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdim ve WhatsApp uygulaması üzerinden resimlerini de gönderdim. Adres verdiler ve fabrikaya göndermemi istediler.
Tamir ve geri iade işlemlerinin 30 gün süreceğini söylediler. Tamam dedim tamir edin de süresi sıkıntı değil dedim. Neyse 9 Eylül'de gönderdim ürünü. Bir müddet sonra ürünü gönderdiler ama hiçbir tamir işlemi görmemiş cilalamışlar göndermişler.
Müşteri hizmetlerini aradım. Bu ne biçim tamir dedim bir şey yapmadan göndermişler ayakkabıyı. Tekrar şikayeti yazın üzerine fabrikaya gönderelim dediler. Tekrar yazdım şikayetimi gönderdim. İki gün sonra aradılar, yırtık Elle müdahale edilemeyecek kısımdaymış bir şey yapamazlarmış. Dedim yırtık görünen yerde topuk kısmının üst tarafında. Sökeceksiniz yenisiyle değiştireceksiniz. hanım efendi böyle bir tamir şeklinin olmadığını söyledi. Tamir zor öğrenilen bir şey değil dedim bende. Neyse ayakkabıyı iade ettiler 10 günden fazladır açmadım paketi duruyor.


Şimdi sayın zuma ayakkabı yöneticileri ayakkabılarınıza 20 günde aşınmayacak bir astar takın ve lütfen benim ayakkabının astarını değişin astarı değişemiyorsanız ayakkabıyı değiştirin ve ürettiğiniz ürünün arkasında durun.


o kadar reklam yapıyorsunuz Türk malı yerli sermaye diyorsunuz. Ayakkabını astarı 20 günde yırtılıyor ben sizin ayakkabıya verdiğim paradan daha azına kinetıx bot aldım 3 sene bir fiil içi dışı yırtık oluşmadı. Aynı ayakkabıyı her gün giyinenlerden değiliz sonuçta bir ayakkabının ne kadar gitmesi gerektiğini biliyoruz.


Gereği için bilgilerinize sunarım

Bülent Bülent 7.608 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları