Zuma Shoes ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cafer'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Zuma Shoes Mağduriyeti

3.073görüntüleme
Cafer
Cafer 14 Ocak 2020 14:50
ÇözüldüÇözüldü
Cafer'in Teşekkür Mesajı
“Ayakkabım elime ulaştıktan 1 hafta sonra beni arayıp kendilerinden kaynaklanan 2bucuk aylık gecikmeden dolayı özür mahiyetinde bir ayakkabı hediye etmek istediler ve dün elime o ayakkabı da ulaştı teşekkürler Zuma shoes. Ayrıca hediye etmeselerdi bile alışveriş yapmaya devam edecektim gerçekten kaliteli ve güzel ayakkabılar üretiyorlar”

Zuma shoes'tan 06.12.2019 tarihinde ayakkabı siparişi verdim normalde en fazla 10 günü gelecek olan sipariş için 15 günü bulabilir dediler tabi söyledikleri süreler birbirini aştıkça aramaya devam ettim fakat en son 11.01.2020 de aradığımda dalga geçer gibi Şubat'ın sonunda geleceği söylendi bu ayıpları için ne yapacaklar merakla bekliyorum.

Cafer
Cafer03 Mart 2020 12:51

Ayakkabım elime ulaştıktan 1 hafta sonra beni arayıp kendilerinden kaynaklanan 2bucuk aylık gecikmeden dolayı özür mahiyetinde bir ayakkabı hediye etmek istediler ve dün elime o ayakkabı da ulaştı teşekkürler Zuma shoes. Ayrıca hediye etmeselerdi bile alışveriş yapmaya devam edecektim gerçekten kaliteli ve güzel ayakkabılar üretiyorlar

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler