sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zuma Shoes Kalitesiz Ve Kusurlu Ürün!

Salih Salih16 Haziran 13:59

Ayakkabı siparişi vermiştim ayakkabı 3 günde geldi beğendim memnun kaldım hemen 2. Ayakkabıyı sipariş verdim o da geldi fena değildi. Daha sonra arkadaşım gördü ayakkabıyı bir çift kendisi aldı. Fakat ayakkabılar 1 ay inde dağıldılar. Ayakkabının ön tabanından çivi çıktı %100 el yapımı dediler olabilir dedik ayağımıza battı. İade ederken değişim talep ettim. Ayakkabı 1 hafta sonra geri geldi aynı ayakkabıyı macunlayıp gönderdiler şaka gibiydi. Aradım geri gönderdim para iadesi istedim. 6 ay geçti ses çıkmadı hiçbir şey yapmadılar ayakkabıyı da bulamadılar. Siteden yenisini seçin gönderelim dediler. Aslında almazdım ama 6 ay geçmiş artık umudumu kesmiştim ayakkabıyı da bulamamışlardı parada iade etmediler Tüketici Hakları'na şikayet edecektim uğraşmayım diye siteden yenisini seçtim gönderdiler. O da kalitesiz çıktı. 2. Aldığım ayakkabıya gelince 2 defa giydim arka tarafı açıldı ve ayakkabı ayağıma biraz büyüktü normalde sıkı ayakkabı yırtılır bizde tam tersi oldu.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Salih 18 Haziran 10:59

Fly 01 Siyah Strech Deri Sneakers ayakkabıyı da çivi çıkan ayakkabı yerine gönderdiniz 4 -5 aylık ayakkabı bu hale gelmemesi gerek. 3 ayakkabıdan örnek fotoğrafları ekledim inceleyebilirsiniz. Kesinlikle araştırmadan buradan ayakkabı almayın. Mağduriyeti karşılanmaz bazı şeylerin uğraştığınızla kalırsınız.

profile-icon Salih 18 Haziran 09:21

Yalancı duruma düşürmeyeceksiniz, insanlar bilinçlensin size kanıt sunuyorum hala aynı mesajı yayınlıyorsunuz. Çivi çıkan ayakkabının yerine gönderdiğiniz ayakkabıda beş para etmez yanları açıldı kısa sürede. Beyaz Deri Mini Croco Desenli Sneaker ilk aldığım ayakkabıyla aynı sürede almıştım size güvendim maalesef o da aynı arkası açıldı ve ön kısmı sarardı deforme oldu taban ayrı bir renk ayakkabı ayrı bir renk siteye konulan fotoğrafınızla alakası yok tamamen üretim hatalı 2 kere giymemle gördüğünüz hale geldi. Bir detaylı fotoğraf daha göndereceğim şimdi. Arka kısmın deri yırtılması olduğu kullanıcı hatası olmadığı gayet net ve belli öndeki sararma yıpranma aynı şekilde ve bu ayakkabı ne yağmur ne çamur gördü. Ki görse kim bilir neler olurdu ayakkabıya... (ilk aldığım üretim hatalı- çivi çıkan ayakkabımın yerine gönderdiğiniz Fly 01 Siyah Strech Deri Sneakers ayakkabının da fotoğraflarını göndereceğim)

profile-icon Salih 17 Haziran 19:24

Detaylı bir fotograf gönderdim sizlere. Öyle 1 sene 2 ay falan değil. Telefonda el yapımı çivi çıkması normal karşıladınız ve ayakkabı değişimi yaptınız teşekkür ederim ama gelen ayakkabı ve bir önceki ayakkabımda 2 giymemde dağıldı. Onları söylemedim bile. Kargo benim meselem olamaz sizin anlaşmalı olduğuz kargo 6 ay bu kargo ulaşılmamış diye sormuyorsunuz. İşlem sonrası kalan bir çiviyi kabul etmiyorsunuz. Detaylı fotoğraflardan hem tarihe hem çıkan çiviye hem de sizin imalat vidyonuzdaki çekmiş olduğum fotoğrafa bakıp ispatını anlayabilirsiniz. Teşekkürler.

Zuma Shoes Logo Zuma Shoes 17 Haziran 10:20

Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Almış olduğunuz Flex04 modelinin yapımında çivi tarzında bir malzeme kullanılmadığı halde ayakkabının içinden çivi çıktığını idea ettiniz .Giyilen ayakkabılarda üretim kaynaklı sorun olmadığı sürece bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. İncelenilen ayakkabıya kalite ekiplerininde onayı ile onarım yapıldı.Daha sonra tekrardan tarafımıza gönderim sağladığınız.Beyan ettiğiniz gibi 6 aylık bir süreç ve kaybolma durumu firma değil kargo kaynaklı sorun olmuştur. Sizlerinin memnuniyeti adına ve mağdur olmamanız adına tarafınıza yeni ayakkabı gönderimi sağlandı. Yeni ayakkabı gönderimi tam 1 yıl 2 ay olmuştur. Saygılarımızla, ZUMASHOES

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Güner 18 Haziran 15:38  

  Bir günde çıkıp demeyin zaten kusurluyuz kusura bakmayın yapamamışız, para iadenizi yapalım veya tek kullanımlık ayakkabılarımızdan birtane daha gönderelim, size dert olsun:)

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Salih 18 Haziran 16:02  

  Gülsem mi ağlasam mı :d

 • profile-icon Ahmet 18 Haziran 13:30  

  Almaktan vazgeçirir cinsten

 • profile-icon Ahmet 18 Haziran 13:28  

  Teşekkürler salih bey.

 • profile-icon Yahya 18 Haziran 09:45  

  Bariz ayakkabı çivisi besbelli bunun neyini kabullenmeyecekler.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ozan 18 Haziran 12:12  

  İnsanları bilinçlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bende almayı düşünüyordum vazgeçtim.

  profile-icon Salih 18 Haziran 11:10  

  Telefonda ilkten kabullendiler el yapımı olabilir dediler ayakkabıyı aldılar şimdi cevaplarında iddia ediyorsunuz diyor buna kızıyorum. Ön kısmı macunlayıp çok profesyonel ekiplerce tamir edilip ( 1 aylık ayakkabının tamiri) geri gönderdiler. Şaka gibi

 • profile-icon Güner 17 Haziran 19:34  

  Benimde birkaç arkadaşım ayakkabıyı uygun görünce almıştı. Benzer şeyler başlarına geldi. 2 3 ay giymediler ağzı burnu dağıldı.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Salih 18 Haziran 11:14  

  Teşekkürler güner bey. 2 ayakkabı aynı zamanda almıştım bir tanesini 6 ay sonra değişim yaptılar 4 aylık bir süreçte giydim ayakkabıyı gördüğünüz gibi ağzı burnu dağılmış vaziyette. İyi günler

  np_image2 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler