Zorlu Enerji Personelinin Disiplinsiz Davranışı!

Ömer Ömer29 Şubat 15:34

27.02.2020 tarihinde saat 11.30'da Eskişehir/Tepebaşı/Çamlıca mah. Mesken abonelerin direkten bağlantısı yapılması için gelen personellerinizin kablonun kısa olduğunu söyleyip bağlantı yapamadığını söyledi. Bunu söylerken de söylediği hakaret ve küçümseme sözleri içeren sözlerden dolayı Y** adında personeliniz hakkında gerekenin yapılmasını istiyorum. Bize böyle mi yapılır? Siz nasıl iş yapıyorsunuz? İşinizi düzgün yapsanıza.

Böyle yapınca ne kazanacaksınız? Sözlerinde bulunup bazı şahısların yanında bunları ifade etmesi doğru değil. Biz gerekeni söylememize rağmen hatamızı düzeltip tekrar bağlantı yapılmasını istedik ama sizin personelin bize karşı böyle yaklaşımını kınıyor ve gerekenin yapılmasını talep ediyoruz. Personelin kişi ve şahıslara nasıl davranılacağını bilmesi gerekmektedir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Zorlu Enerji Logo Zorlu Enerji 29 Şubat 15:35

Değerli Ömer Y.; Görüş ve önerilerinizi bize ilettiğiniz için çok teşekkür ederiz. İlettiğiniz şikayetleri süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görüyoruz. En kısa sürede şikayetlerinizi memnuniyete dönüştürmek adına sizi arayacağız. En içten sevgi ve saygılarımızla, Zorlu Enerji

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler