30 Ağustos 2013

Zooplus.com.tr Son Kullanma Tarihi Geçmiş Hediye Ürün Gönderdi!

24.07.13 tarihinde Zooplus.com.tr'ye verdiğim siparişi hediye olarak iki adet pedigree schmackos ürün gönderdiler hediye olduğu için faturaya da yansımadı tabi. Bende ürünü kullanacak iken yeni farkettim ki gönderdikleri hediyenin son kullanma tarihi 17.05.13 tarihinde zaten dolmuş. Bana ellerinde kalmış son kullanma tarihi geçmiş 2 aylık ürün yolladılar.

Mail atıp şikayet ettiğimde ise bizde böyle bir ürün yok başka yerden almışsınız dediler. Fiyatı 2-3 lira olan bir şey için yaptıkları müşteri hizmetleri bu kadar basit ve ben onlardan parada talep etmedim özür dilemeleri yeterliydi.

Ayrıca Müşteri Hizmetleri Türkiye'de yok Almanya'dan arıyorlar yurt dışı aramalarıda faturaya yansıyor. Mail ile geri dönüş istiyorum.

Saffet 815 Okunma

Cevaplar

  • Zooplus.com.tr Temsilcisi20 Eylül 2013

    1307240817510 nolu sipariş çift kalite kontrolden geçip fotoğrafı depomuzdan çıkmadan önce çekilmiştir. Depodan çıkmadan önce çekilen fotoğraf müşterimize de gönderilmiştir. Stoklarımızda hiç olmayan bir üründen bahsedildiğini ve böyle bir ürünü yollamamızın mümkün olmadığını da müşterimize bildirdik. Son kullanım tarihleri konusundaki hassasiyetimizi de son kullanım tarihi yakın tüm ürünlerin tarihlerini açık, net bir şekilde sitemizde yayınlayarak satıyor olmamız ile göstermekteyiz. zooplus Türkiye

  • Saffet 03 Eylül 2013

    Umurlarında değil!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön