26 Ekim 2016 #6769060

Zms Çelik Firmasının Garanti Kapsamındaki Ev İçin Yaptıkları

25 Nisan 2015 ev yaptırdım. Kaderimizde varmış yaptırdım işte. H*** diye imza yetkilisi çalışan var. Evde sorun oluştu arıyorum telefonlarına bakmıyor. İş telefonundan arıyorum geri dönüş yapmıyor. Patronları z*** s**’yu aradım oda numaramı engelledi. Son görüşmemizde terbiyesizce ‘ senin garantin bitti, git ne yapıyorsan yap’ gibi konuşabiliyor.
Tüm görüşmelerin ses kayıtları da elimde mevcut. Bu cür'eti, bu saygısızlığı yapan bir firmaya ev yaptırdığım için pişmanım. her şey parayı alana kadarmış.

Mehmet 571 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Kasım 2016

    Hangi çalışanına kötü sözler söylediğimi ispatlasin gidip elini öpüp özür dileyeceğim. Böyle bir şey yok. Yaptığı işin arkasında duran firma istiyorum sadece .Telefonlara bakıp numaralarımi engellemek gibi şeyler değil ... 5********* nolu telefondan beni kim ararsa ses kayıtlarını gönderirim.

  • Zms Çelik Prefabrik Temsilcisi01 Kasım 2016

    MEHMET TİNGÖZ'e 02 / 03 / 2016 tarihinde kendisiyle ev yapmak üzere sözleşme imzalanmıştır. sözleşme şartlarına uygun evini teslim edilmiştir. . Firmamız uzun senelerdir hafif çelik konut ve prefabrike evler üretmektedir. Hiç bir müşterimizden böyle bir şikayet almadık. Firmamızın tek gayesi müşterilerimizi memnun etmektir. Gerekli tepkimizi kendisine bildirdik fakat yaptıklarına rağmen de kendisi her aradığında kendisi gerekli servis gönderilmiştir. Bir servisimizde firmamıza ait olmayan klozet ve lavabo montajı kendisi yaptırmış ve bu montajı yaptırıken binamızdaki su tesisat borumuzu delmiştir. Tesbitlerimizi kendisine de aktırdığımız da benim haber yok demiştir. Firmamızın sorumluluğuda olmayan işini bile yapmışızdır. Fakat bu müşterimiz tarafımıza ait olmayan işleri yaptırmaya çalışıyor. Kendisine elimizdeki sözleşmesine istinaden firmamızı karalama kampanyasından dolayı gerekli hukuki işlemlere başlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön