14 Ekim 2016

Zky Çalışanın Saygısızlığı!

Bugün mağazaya 2 kişi gittik. En az 30 ürün ayırdık denemek için, bazılarını denemeden alacaktık. Ablam beden sordu ve çalışan kişi atletlerin denenmeyeceğini bozulduğunu söyledi. Sorduğu ürünler atlet değil askılı t-shirtlerdi ve bedenleri yoktu. Denemeden nasıl alacağımızı sorduk, iç çamaşırı değil bunlar dedik. Bize çıkışarak "Size açıklama sormadım deneyemezsiniz dedim konuşmanıza gerek yok" dedi. Ürünlerin denendiğinde bozulduğunu söylediğine göre giyildiğinde de bozulma olabileceğini ifade ettik.

Denemek için ayırdığımız kıyafetleri çıkarıp "Güle güle" dedi. Bu tavrından sonra zaten bir şey almayacaktık üzerine de kovulduk. Sırf erkek olduğu için kendini söz sahibi gören kişi, neden sorumuz karşısında kendine hakim olamadı. Böyle işletmecilik olmaz. Yol üstündeki mağazalarla konuştuğumuzda o şahsın herkese böyle davrandığını ve çok şikayet aldığını öğrendik.

Buse 701 Okunma

Cevaplar

  • Zky Giyim Temsilcisi14 Ağustos 2017

    Merhaba Buse hanım yapılan incelemede ve şube sorumlusu ile görüşme sonucunda zky giyim outlet şubesinde tek kabinli olduğu için ve beyaz ürünlerin makyaj olma ihtimaline karşı ve 30 ürünü denerken yere atma riskine karşı kabinde denemelerde sınırlama geliyor. Yol üstündeki tüm esnaflar o kişiyi örnek esnaf olduğu için parmak ile gösteriyor.Sizde biliyorsunuz ki orada zky giyimin yaptığı yatırım sonucu AVM lerdeki Markaların standartlarında şubeler açılmış ve hizmet verilmektedir.Bu durumu göz önünde bulundurarak şikayetinizi gözden geçirmenizi ve ispatlayamıyacağınız şikayetler şikayet değil anca iftira olarak kalacağını hatırlatır sevgi ve selamlarımızı sunarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön