14 Mart 2015

Zizigo.com Sipariş İptali!

12.03.2015 günü Zizigo.com adlı sitede belirli ürünlerde indirim yapılmıştı ben ve üye olduğum forumdan birçok arkadaşım siteden alışveriş yaptık. Bahsi geçen sitenin Müşteri Hizmetleri aranarak fiyatların doğruluğu konusunda teyit alındı. Ertesi gün sabah saatlerinde yani 13.03.2015 günü hesabımı kontrol ettiğimde siparişlerin iptal edildiğini gördüm. Üyesi olduğum forumdaki diğer arkadaşlarımda aynı mağduriyetle karşılaştığını gördüm. Böyle kurumsal bir sitenin ürün fiyatlarını düşük gösterip müşteri çektikten ve müşteri hizmetlerinin de fiyatlarda hata olmadığını söylemesinden sonra bütün siparişleri iptal etmesi hangi mantık ve ticaret ahlakı çerçevesinde değerlendirilebilir.

Uğur 376 Okunma

Cevaplar

  • Uğur19 Mart 2015

    5 Gün geçmiş ve hala zizigo tarafından her posta atılan birebir aynı olan robotik mesajdan başka bir dönüş alamadık. Marka değerinizi gerçekten hiç önemsemiyorsunuz.

  • Uğur14 Mart 2015

    Sadece almak istediğim ürünlerin verdiğiniz fiyattan tarafıma teslim edilmesini istiyorum. Sizin hatanız veya sorumsuzluktan dolayı böyle bir sipariş silme hakkınız yok. Tüketici haklarında bununla ilgili bir bilgi verilmiştir. e Ticarette yükümlülük tamamen sizin tarafınızda. Fiyatlandırmaya ilişkin bir hata var ise de bu ürün tarafımca sepete atılarak ayırıldıysa teslim edilmesi zorunludur.

  • Zizigo.com Temsilcisi14 Mart 2015

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Ürün gönderiminde istemeyerek yaşatmış olduğumuz bu durum için üzgünüz. Şikayet kayıt altına alınmış olup ilgili departman ile paylaşılmıştır. Siparişinizin iadesi bankanızın sürecine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0850 300 99 46 Saygılarımızla Zizigo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön