13 Mart 2015

Zizigo.com İndirim Yapıp Paraları Topladıktan Sonra Siparişleri Keyfi Olarak İptal Ediyor.

Zizigo.com sitesinden 13.03.2015 tarihinde birçok üründe tek fiyat indirim kampanyası yaptı birçok kişi müşteri hizmetlerini arayıp fiyatlarda yanlışlık var mı diye teyit aldı ve ona göre yüzlerce kişi sipariş verdi ve site ertesi gün ürünleri temin edemiyoruz diyip siparişleri iptal etti. Bunca insanın zamanını çaldılar, belkide topladıkları paraları günlük olarak işlettiler. Zizigo.com un bu yanlışını iyi kötü telefi etmesini talep ediyorum ya ürünleri göndersin ya da hatırı sayılır çek tanımlasın mağdur kişilere.

Vasfi 161 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi'nin Teşekkür Mesajı28 Nisan 2015

    Yaptığı hatanın farkına varıp satışını yaptığı ayakkabıyı gönderdiler.

  • Vasfi'nin Teşekkür Mesajı16 Mart 2015

    Zizigo yaptığı hatayı çabuk anladı ve en kısa sürede iptal ettiği siparişimi gönderdi. Keşke en başta hiç iptal olmasaydı ama oldu bir kere sonuç olarak müşteri memnuniyeti adına bir adım attılar. Bundan sonraki fikrim nötr güzel kampanya denk gelirse belki yine alışveriş yapabilirim. Teşekkür ederim.

  • Zizigo.com Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Ürün gönderiminde istemeyerek yaşatmış olduğumuz bu durum için üzgünüz. Şikayet kayıt altına alınmış olup ilgili departman ile paylaşılmıştır. Siparişinizin iadesi bankanızın sürecine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0850 300 99 46 Saygılarımızla Zizigo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön