Zizigo.com İadeyi Kabul Etmiyorlar!

Handan Ş. |

69595900547287 no'lu siparişimdeki ayakkabı elime ulaştı fakat eşimin ayağına denedi olmadı geri gönderdik. Ürün tekrar iade koşullarına uymuyor denip tekrar geri gönderildi! Tekrar gönderdim iadenin sağlanması için şikayet maili attım müşteri hizmetleri ile konuştum. Ürünün kullanıldığını iddia ettiler ayağına olmayan ayakkabıyı nasıl kullansın eşim. Sitelerinde reklamlarında 365 gün iade vs. yazıyorlar müşteri memnuniyeti sıfır. İadeyi kabul etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Handan Ş.
  28 Ekim
  09:40

  Zizigo.com çözüm üreten bir firma olmayıp, çözüme zorlanan bir firmadır benim gözümde.

 • 22 Ekim
  14:04

  Değerli Üyemizin bildirimi hakkında,

  Üyemize talep ettiği konu hakkında detaylı araştırma sağlanıp konu çözüme ulaştırılmıştır.

  Daha hızlı çözüm için info@zizigo.com / 0850 300 99 46

  Saygılarımızla
  Zizigo Ekibi

 • Handan Ş.
  21 Ekim
  15:38

  Ürün kullanılmadı.Ürün denendi arasındaki fark çok basit. Ayakkabı alıyoruz ayağımıza giyip numarasının olup olmayacağını bilmeden ayakkabılığa sizde hak verirsiniz ki koyup kullanmayı beklemek saçma olur. Aldığımız ayakkabı küçük geldiğinden iade etmek istedik bir büyük numarası da sitenizde mevcut değildi.
  İadeyle ilgili sadece Şikayetvar.com yoluyla değil savcılıkla da hakkımı arayacağımı söylemek isterim. Bu firmanın internet satışı yaparken demekki iade almadan satış yapmak istiyorlar . Buda pek mümkün değil alışveriş yapacak ilgili arkadaşlar Zizigodan alacakları ürünleri bir kez daha düşünüp almaları gerektiğini hatırlatmak isterim.

 • 21 Ekim
  15:31

  Değerli Üyemizin bildirimi hakkında,

  İade koşullarımızda, ürünlerin kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerektiği belirtilmektedir. Üyemizin iade olarak gönderdiği üründe, tabanında çamur ve kir tesbit edildiğinde iade koşullarımıza uymamaktadır. Konuyla ilgili müşteri hizmetleri departmanımız, üyemiz ile görüşmüş olup gerekli bilgilendirmeleri yapmışlardır.

  Kendsinin şikayeti tekrar ilgili departman ile paylaşılacaktır.

  Daha hızlı çözüm için info@zizigo.com / 0850 300 99 46

  Saygılarımızla

  Zizigo Ekibi