16 Eylül 2016

Ziyansın Arçelik...

Bayramın ilk gününden beri Arçelik müşteri hizmetlerini arayıp buzdolabımın sıcak olduğunu, soğutmadığını belirttim. Zamanında üstüne para verip ek garanti bile yaptırmış olduğum dolabıma müşteri hizmetlerindeki hanım efendiler fişi çekin 2 saat sonra kesin çözüm bulur diye beni oyaladılar. 3.gün servis gelmesini istediğimde beni Van'da ki milli egemenlik şubesine yönlendirdiler.

Bayram olduğundan dolayı tek servis nöbetçiymiş. Onlar da tenezzül edip gelemediler tabi. Dolaptaki her şeyim ziyan oldu. Bugün nöbetçi olan servis sağ olsun işini ciddiye alıp hazırlıklı geldi. Van'da ki kazım karabekir şubesi çalışanlarına çok teşekkür ederim problemi çözdüler ve dolap 30 dk içinde soğudu bile. Keşke ilk gün aradığımda temsilciler ve diğer nöbetçi servisler de işlerini ciddiye alsalardı da her şeyim ziyan olmasaydı. Arçelik müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim! Bir daha Arçelik eşya asla almam!

Gülhan 200 Okunma

Cevaplar

 • Gülhan19 Ekim 2016

  Mağduriyetimi gidermek için sundukları teklifle bile mağdur etmek istiyorlar. Buzdolabımın muadili çok küçük. Bayramda uğrattıkları zararı karşılamak için bir üst model ile değişime söz vermişlerdi çünkü dolabımda çok ağır koku kaldı. Bir üst modelle değişim olursa da bu sefer fiyat farkı istiyorlar. Bunu dediğimde de ilgileneceğiz falan dendi ama bir süredir kimsenin ilgilendiği yok. İlle buraya mı yazalım yani?

 • Gülhan20 Eylül 2016

  Kaç gün oldu kimsenin arayıp sorduğu yok. Bu ne sorumsuzluk ne rahatlık gerçekten. Her şeyim mahvoldu bayramım zehir oldu kimsenin umurumda değil ki. Günlerdir beni telefonda oyalayan tüm müşteri temsilcileri sizi Allah a havale ediyorum artık!

 • Gülhan16 Eylül 2016

  Bayramın ilk gününden beri Arçelik müşteri hizmetlerini arayıp buzdolabımın sıcak olduğunu soğutmadığını belirttim. Zamanında üstüne para verip ek garanti bile yaptırmış olduğum dolabıma müşteri hizmetlerindeki hanfendiler fişi çekin 2 saat sonra kesin çözüm bulur diye beni oyaladılar. 3.gün servis gelmesini istediğimde beni Van daki milli egemenlik şubesine yönlendirdiler. Bayram olduğundan dolayı tek servis nöbetçiymiş. Onlar da tenezzül edip gelemediler tabi. Dolaptaki her şeyim ziyan oldu. Bugün nöbetçi olan servis sağ olsun işini ciddiye alıp hazırlıklı geldi. Van daki kazım karabekir şubesi çalışanlarına çok teşekkür ederim problemi çözdüler ve dolap 30dk içinde soğudu bile. Keşke ilk gün aradığımda temsilciler ve diğer nöbetçi servisler de işlerini ciddiye alsalardı da her şeyim ziyan olmasaydı. Arçelik müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim! Bir daha Arçelik eşya asla almam!

 • Arçelik Temsilcisi16 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön