05 Şubat 2014

Zirve Premium Card Yanlış Bilgi Vererek Mobil Ödeme Aldı

Dün itibari ile bir telefon aldım telefon numarası 085033**** bana tüketici hakları derneğinden arıyoruz kredi kartı yasasından dolayı 10 yıl içerisinde ödediğiniz kart aidatlarını geri alabilirsiniz dendi. Bende tüketici haklarından arıyorlar diye inandım. Bana işlemin başlaması için Turkcell hattımdan 8071 evet yazıp göndermemi istediler. Gönderdim ve mobil ödeme ile benden 50+50+50+40 TL ödeme yaptırdılar.

Turkcell'den zirve ajansa 190 TL mobil ödeme yapılmıştır deniliyor. Zirve premium kartı sitesine girip iletişim numarasını arıyorum ama hep meşgul çalıyor. Beni arayan numarayı arıyorum yine meşgul. Zirve Premium Card tarafından yanıltıldım yardımlarınızı rica ediyorum.

Çetin 832 Okunma

Cevaplar

  • Zirve Premium Card Temsilcisi10 Şubat 2014

    Çetin beyfendi sizden alınan ücretler tamamen size verilen danışmanlık hizmetinin ücreti olup sizlere gelen sms'ler de de firmamızın ismi ve çekilecek ücretler gayet açık ve anlaşılır bir şekilde gelen sms de belirtilmiştir.bu sebepten dolayı yaptığınız bu şikayetiniz yersiz görmekteyiz mağdur olduğunu düşünen müşterilerimizin mobil cep telefonu numarasını iletirlerse sistem üzerinden kontrol edip kendilerine dönüş sağlayalım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön