18 Mayıs 2019
#11990460

Zirve Akademi Doula Kursu Para İadesi Yapılmaması!

Zirve Akademi'den doğum koçu kursu almak için kayıt yaptırdım fakat hiçbir şekilde ilgilenilmedi, üstüne birçok cevapsızlıklarla geçiştirildim. Bugünde yapılan hakaretlerle birlikte sertifikayı iptal ettiklerini ve para iadesi olmayacağı söylendi. Üstüne telefondaki E** bey parada yok sertifikada nereye şikayet edersen et diyerek bağırıp suratıma kapattı. Hayatımda bu kadar büyük saygısızlık görmedim. Para iadesi yapılmasını istememe rağmen para falan yok diyen S** hanım telefonda sorduğum hiçbir şeye cevap vermeden telefonu suratıma 2. Defa kapattı.
Tekrar aradığımda bu defada O** hanımın hakaretlerine maruz kaldım ve yine telefonu kapattılar bir daha bu kurumu aramayacaksınız diyerek hakaret ettiler.

Nur Nur 6.459 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nur10 Temmuz 2019

    Zirve akademiden buraya şikayet yazdığımdan beri sürekli aranıyorum. Parayı alana kadar ve eğitim hakkında bilgi isterken kimse telefonuma cevap vermiyor ve bilgi alamıyordum şu an buradaki şikayeti silmem için haftada 1 2 kez aranıyorum. Eğitime girişimi iptal ettiler sertifikamin geliş sürecini uzattılar tehdit ve hakaret ettiler şimdi de şikayeti kaldır diye arıyorlar. Sertifikayla birlikte kimlik kart dediler gelmedi sertifika zaten yok eğitime giriş için online sistemimi iptal ettiler. Paramı isteyince eğitim derslerine katıldınız diyorlar toplasanız 4 5 online ders yaptılar onda da slaytı okudu hoca dedikleri kişi. Paramın iadesi olana kadar bu kurumun peşini bırakmayacağım. Ben hiçbir şey istemiyorum artik nasil yanıltıcılarsa paramı istiyorum.

  • Nur02 Temmuz 2019

    Zirve akademiden geçen gün biri aradı beni ve bana önce sordu ne yaşadınız diye sonra cevabımı dinlemeden sikayetvardaki şikayetinizi kaldırın size sertifika yollayalım dedi tamam dedim ne sertifika var ortada ne bir gönderdiklerine dair gönderi kodu aradan tam 6 gün geçti kargonun 3 kere gelmesi gerekirken bana telefonu kapatana kadar ısrarla şikayetinizi silin dedi. Beni dinlemeden sadece şikayete odaklanmış ve çözümde yok. Böyle bir durum asla olamaz. Sizi dinlemeyen kendi istedikleri olsun diye kaba ve baskın davranan çalışanlara sahipler. Keşke baştan başka şikayetleri okuyup o şekilde hareket etseydim. Çok pişmanım. 4 ay geçti eğitime kaydolali parayı aldıktan sonra hiçbir şekilde dönüş oadi 

  • Nur17 Mayıs 2019

    Zirve akademi deki çalışanların hepsi birbirinden saygısız. Kafalarına göre sertifikamı iptal edip sistemden çıkışımı yaptılar üstüne bir de para falan yok dediler e** bey denen adam  telefonda hakaret üstüne hakaret yağdırdı üstüne 3 aydır ortada olmayan s** hanım diye biri kurum müdürü olduğunu söyleyerek hakaret etti  paramın iadesini istiyorum kesinlikle

Ziyaretçi Yorumları