11 Temmuz 2016
#5454262

Oytes-Zirve Akademi Oyun Terapisti Sertifikalı Eğitimde Yaşanan Mağdurluk

Oyun Terapisti sertifikasını alabilmek için Şubat 2016' da Zirve Akademi'den H*** Hanım ile iletişim kurularak; Eşim için eğitim ücreti olan 1500 TL'yi yatırılıp eğitime kayıt olundu. Sınavla birlikte sertifikayı alabileceğimizi sınavın internet üzerinden olduğunu belirten yetkililer daha sonra MEB onaylı bir sertifika olacağını ve Ankara'da sınava girmemiz gerektiğini belirttiler.


İlk yanıltıcı bilgi burada ortaya çıkmış oldu. Daha sonraki görüşmelerimizde sürekli sınav hakkında bilgi vermelerini istememize rağmen bilgi geri dönüşü yapmadılar. Sınavda çıkabilecek soruları mail ile göndereceklerini söylediler,onu da göndermediler.


Eğitim amaçlı yapılan yatırımın karşılığında sürekli olarak ötelenme, firmanın bilgi vermedeki olumsuz tavrı ve sınav tarihlerinin organize edilememesi gibi durumlardan dolayı seyahatlerimizi dahil sürekli ertelemek zorunda kaldık; 3 aydır mağdur durumdayız.

Hüseyin Hüseyin 12.164 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zirve Akademi Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Sayın kursiyerimiz ricon ademy onaylı sertifika için 4 adet sınav yapılmıştır ve kursiyerlerimize sertifikaları gönderilmektedir. Sınava katılım için size de mail gönderilmiştir. Meb sınavı eylül ayında Ankara da yapılacaktır. Sınavların yapılmaması gibi bir durum söz konusu değildir. 03122322822 nolu numaradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları