Ziraat Yatırım Fiyasko!

Harun Harun06 Mayıs 13:02

BIST hesabım vardı Ziraat yatırımda kapanmış, açtırmak için defalarca arama yaptım hem Ziraat Yatırım hem Ziraat banka müşteri temsilcisine, şubeye yönlendirildim, orada ölmüyormuş işlem, hesap kapalıymış diye yatırıma yönlendirildim ( daha önce aramış ve oradan hesap kapalı bilgisi alamamış olmama rağmen) Sonra blokaj kaldırıldı, ardından parola oluşturmak için saatlerce telefon araması yaptım.

 Daha sonra kurum kimlik kartımın ulaştırılması gerekiyordu, onu ulaştırdım fakat işleme alınmadı ve evrakın ulaştırıldığına dair saatlerce arama yaptım. 

En sonunda hisse alabileceğimi sandım bu defa da emir girmeme rağmen işlem yetkiniz yok denildi. Bu kadar arama ve işlem yapılırken neden işlem kısıtlaması üzerimde duruyor hala? Yıllardır İş Bankası ile yatırım işlemlerimi yapıyorum bir defa dahi en ufak şikayetim olmadı, Ziraat Yatırım'la işlem yapmak istedim komisyon kampanyası var diye ama 1 aydır resmen zulüm yaşadım. Defalarca kendinizi aratıp saatlerce beklettiğiniz için çok teşekkür ediyorum... (Hisse alım işlem yetkim neden yok diye sormak için su an telefonum açık ve 72 dakikadır bekliyorum, bravo.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler