Ziraat Yatırım Borsa Altyapısı!

Şemsettin Şemsettin27 Eylül 15:00

Ben yıllardır Ziraat Yatırım ile çalışıyorum. Ayrıca kendim de Ziraat Bankasından emekli bir şube müdürünün. Ben bu sektörü bilen birisiyim. Burada paylaştığım konular afaki, yalan yanlış konular değil. 

Bu şikayet konusu ile ilgili de sitede bir çok şikayet gördüm. Ben de bu konuyu bir kere daha, belki çözüm bulurlar düşüncesiyle tekrar gündeme getirmek istedim. Bu sorunu Ziraat Yatırımda çalışan yetkililerle defalarca hem yazılı, hem de telefon aracılığıyla paylaştım. 

İki yıl önce bana alt yapının yetersiz olduğunu, konu hakkında altyapı çalışmalarının devam ettiğini, çalışmalar bittiğinde sorunun çözüleceğini söylediler. Altyapı çalışmalarının bittiğini biliyorum ama sorun hâlâ çözülmedi. İlgilileri aradığımda böyle bir sorunun olmadığını söylüyorlar. 

Sayın yetkili, bu sorunun devam edip etmediğini bilmek istiyorsan şikayet var sayfasına bakın veya gelin benimle beraber internetten borsanın olağan üstü durumlarında, yani; borsa endeksi bin hızlı düşüş veya çıkışlarında Ziraat Yatırım kilitleniyor mu kilitlenmiyor mu? O zaman göreceksiniz. Ziraat Yatırım sitesine aşırı yüklenmelerde site kilitleniyor. Borsa normale dönene kadar işlem yaptırmıyor. Sayın yetkili, bu sorunu neden çözmüyorsunuz? Neden yatırımcıları zarara sokuyorsunuz? Neden Ziraat Yatırım gibi koskoca bir markanın itibarını düşünüyorsunuz? Ben sizinle bu sorunu çok paylaştım ama sorun hâlâ çözülmedi. Umarım ya bu sorunu çözersiniz, ya da bu hususta kamuyu aydınlatırsınız.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler