31 Ekim 2016

Ziraat Sigorta Ekspertiz Dosyamda Belirtilen Hasar Miktarının Tarafıma Ödenmemesi!

22***16 ekspertiz dosya no. ile evime gelen ekspertiz bu miktarı ödemezler ama ben yinede dosyayı göndereyim demesi üzerine bankama gidip ödenip ödenmediğini söylediğimde; neden ödenmedi diye hayret ettiler. Telefonla bir yerleri aradılar. 300 civarında olan hasarımın ödenmeyeceğini söylediler. Banka memuru işte efendim bu miktar 500 olsaydı ödenirdi dedi! Bende ona 300 değil, 700 veya 800 civarında olduğunu söyledim. Bizde 300 kusur olduğu söylendi. Tekrar eksperime söyledim oda 800 olduğunu söyledi!

Sigorta yetkililerine soruyorum: o zaman ben niye sigorta yaptırıyorum? Şu anda şebekede elektrik arızası var, farzda da noterde de elektrik var eksper onu da ödemezler dedi! 2 sene önce banyo klozetinde arıza vardı, oda ödenmedi. Kapılarda ve kilitlerinde arıza vardı, onlarda ödenmedi! Salon parkesinde tuvaletten sızan suyla kabardı, oda ödenmedi! Lütfen sigortamı yenilemeyin!

Yusuf 2.922 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Sigorta Temsilcisi03 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Başvurunuza ilişkin talebiniz devam ediyorsa Müşteri İletişim Merkezimizi (0 850 222 97 00) arayarak Şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Ziraat Sigorta A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön