11 Mayıs 2013 #1791160

Ziraat Sigorta Dask Poliçemizi İptal Etmiyor!

5 Nisan'da biten DASK için Bahçelievler Ziraat Bankasına gittim Müşteri temsilci toplam 6 poliçeden 3'ünü yapıp bizi aradı ve diğer 3'ünün de primlerini söyledi Ben primlerin yüksek olduğunu hasarsızlık indirimi olması gerektiğini eğer bu indirimi yapamıyorsa diğer 3'ünü de iptal etmesini söyledim.


Bankaya gittiğimde poliçeleri düzenlediğini ücretini karttan tahsil ettiğini ama iptal edeceğini söyledi. Ama bir ay sonra ekstreme yansıdığını gördüm. Tekrar gittiğimde DASK ın iptal edilemeyeceğini yapılan 3 poliçenin ödenmesi gerektiğini söylediler. Ben çoktan 6 poliçenin hepsini başka bir firmaya sigortalatmıştım. Sigorta ekstreme yansıyan 500 küsür lirayı haksız yere tahsil etmeye çalışıyor.

Özgür 504 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Sigorta Temsilcisi03 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Başvurunuza ilişkin talebiniz devam ediyorsa Müşteri İletişim Merkezimizi (0 850 222 97 00) arayarak Şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Ziraat Sigorta A.Ş

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı27 Haziran 2013

    poliçe iadeleri yapıldı. ziraat sigorta genel merkezdeki gamze hanım'a teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön