Sattığım Ev İçin Dask Yaptılar.

Olcay Olcay3 hafta önce

06.07.2020 tarihinde Evimi sattım. Alici karşı tarafın kredisi onaylandığı anda bende üzerime kayıtlı tüm sigortaların iptali için bankaya dilekçe yazdım. Buna rağmen benden DASK sigortası primi kesmişler ve iadesini yapmıyorlar. Kanunlar böyleymiş. Maden kanunlara göre hareket ediyorsunuz neden iptal dilekçesi yazdıktan sonra benden kesinti yaptınız? Paramın iadesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Olcay 3 hafta önce

Satmış olduğum ev için DASK poliçesinin iptalini yapmadığınızı yazan bir mail atarakmi çözüm üretiyorsunuz? Siz beni dinlememissinizki! Ben evi sattıktan sonra yaptığınız poliçenin iptalini istiyorum. Üzerime kayıtlı herhangi bir tasinmazim yok. Siz bu poliçeyi hangi hakla nereye yaptınız? Sokaktaki kaldırım tasinimi sigortaladiniz? Bana laf ebeliği yapmayın kardeşim paramı geri verin.

Ziraat Sigorta Logo Ziraat Sigorta 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Ziraat Sigorta A.Ş. Ziraat Sigorta A.Ş. Tic. Sicil No: 698807 Mersis No: 0-9980-7120-8100016 Turgut Özal Millet Cad. No:7 34096 Aksaray-Fatih/İSTANBUL | www.ziraatsigorta.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler