10 Ocak
Yorum Yap
#10003085

Ziraat Emeklilik 2 Aydır Uğraşıyorum Çıkamıyorum BES'den!

31.08.2017 tarihinde kredi çekmek için başvurduğum şubede BES' e katılıma onayım alındı. Müdürün bana yaptığı açıklama prosedür gereği kredi alanlara BES' in tanımlandığı bir ay sonrasından itibaren istediğim zaman çıkabileceğimdi. Fakat 2 aydır uğraşıyorum çıkamıyorum. Üstelik gelir vergisi ve giriş aidatı kesildiği için bana geri bir para yatırılamayacağı yazıyor ayrılma poliçesinde.


Kaldı ki böyle bir bilgide verilmemişti! Hani nerede kaldı devlet bankasıyla çalışmamın avantajı? Benden onca para boşuna mı kesildi? enayi yerine koymayın insanları!

Hasret 2.710 Okunma

Cevaplar

  • Hasret12 Ocak

    Giriş aidatı bedeli ne kadar? Giriş aidatı bedeli olarak 31.08.2017 tarihinde zaten 150 TL'lik bir kesinti yapılmış. İptali yapmak için başvurduğumda ise bana iade yapılacak bir meblağın olmadığı hepsinin giriş aidat bedeli olduğunu söylediler. Bu ne saçmalıktır!

  • Ziraat Emeklilik Temsilcisi10 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Gerekli inceleme titizlikle gerçekleştirilerek, Size en kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler