29 Mart 2013

Ziraat Emeklilik 3 Aydır Sonuç Alamıyoruz!

24 Aralık 2012 de babam vefat etti. Bundan 10- 15 gün sonra Ziraat Bankasından çekmiş olduğu kredilerin iptali ve tanzimi için Ziraat Bankası aracılığıyla başvuruda bulunduk. Aradan 3 ay geçmesine rağmen ne olumlu ne de olumsuz hiç bir bilgi alamıyoruz. İşlemimizin ne durumda olduğunu dair bir bilgi yok.

Bankadaki arkadaşlar sağolsun her gittiğimizde bizimle ilgileniyorlar ama sigortadan hala haber alamıyoruz. 3 ay içinde bir dosya sonuçlanmaz mı? Ayrıca bize geri ödeme yapılıp yapılamayacağıda bildirilmiyor. En kısa zamanda sonuçlanmasını bekliyoruz.

Arsunay 394 Okunma

Cevaplar

  • Arsunay 04 Nisan 2013

    Henüz bir cevap alamadık ve bekliyoruz. Dönüş olacak mı acaba sigorta şirketinden bize?

  • Arsunay 04 Nisan 2013

    Bu ikinci yazışım ve daha çok kez yazacakmışım gibi geliyor. 24 Aralık 2012 de babam vefat etti. Bundan 10- 15 gün sonra Ziraat Bankasından çekmiş olduğu kredilerin iptali ve tanzimi için Ziraat Bankası aracılığıyla başvuruda bulunduk. Aradan 3 ay geçmesine rağmen ne olumlu ne de olumsuz hiç bir bilgi alamıyoruz. İşlemimizin ne durumda olduğunu dair bir bilgi yok. Bankadaki arkadaşlar sağolsun her gittiğimizde bizimle ilgileniyorlar ama sigortadan hala haber alamıyoruz. 3 ay içinde bir dosya sonuçlanmaz mı? Ayrıca bize geri ödeme yapılıp yapılamayacağıda bildirilmyor. En kısa zamanda sonuçlanmasını bekliyoruz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön