Ziraat Bankası'nın Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Esra İ. |

Telefon numaramı başka bir sim kartına taşıdığımdan dolayı internet bankacılığını bir süredir kullanamıyorum. Bunun için müşteri hizmetlerinden açtırmam gerekiyormuş ve şubede kesinlikle halledilemiyormuş, ancak farklı günlerde ve günün farklı saatlerinde kaç gündür ısrarla aramama ve telefonda uzun süre beklememe rağmen müşteri temsilcisine kesinlikle ulaşamıyorum.

Şubeye gittiğimde sistemden kendimi aranacak diye kaydettirmeme rağmen ne aranıyorum, ne de aradığımda ulaşabiliyorum. Üstelik internet bankacılığını bile kapatamıyorum bu sıkıntıdan ötürü. Sorun çözülmüyor ve maalesef mağduriyet devam ediyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra İ.
  09 Mayıs
  20:04

  Otomatik bir msj dışında 4440000 tarafından aranmadığım gibi hala ulaşamıyorum.Sorun hala devam etmektedir.Ziraat Bankası İnternet bankacılığımı aynı sorundan ötürü kullanamıyorum.

 • 06 Mayıs
  17:05

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr