Ziraat Bankası'nın Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Çağrı B. |

Ziraat Bankası'nın Telefon Bankacılığı diye bir hizmeti var, lakin gerçekten hizmet amaçlı mı yoksa insanları kandırma amaçlı mı kurulmuş bir sistem bilemedim. Nedeni ise şu; telefon bankacılığına ihtiyaç duyduğum zaman her aradığımda, müşteri temsilcisine bağlanmak istediğimde, telefonda en az 10 dakika bekliyorum ve 5-10 saniyede bir "tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir, lütfen bekleyiniz " uyarısı yapılmakta. Ben neredeyse 7 yıldır Ziraat Bankası müşterisiyim, fakat hiçbir zaman telefonda müşteri temsilcisiyle görüşemedim. Şu anda telefonum 40 dakikadır açık ve hala 5-10 saniyede bir az önce belirtiğim uyarı tekrarlanmakta.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  09:18

  İstek/Şikayetlerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden, İletişim Hattı alanından iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Çağrı B.
  22 Mayıs
  21:22

  şikayetimizi sitenizin hangi linkinden yapacağız acaba ziraatbank.com.tr'da ben şikayet iletebileceğim bir link göremedim.

 • 21 Mart
  14:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr