Ziraat Bankası'nın Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Ahmet K. |

İki gündür Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 00 00 no'lu telefonu arıyorum tam olarak 15 dakika her iki aramamda da açmadılar. İnternet bankacılığı ip kısıtlamasını kaldıracağım. Bu işlemi şubelerden de yapmıyorlar. Şimdi sormak istiyorum iki günde 15 dakikada ulaşamadığımız bir banka, benim o an ettiğim zararı üstelenecek mi? veya diyelim ki bir başka çalınma gibi durum olsa ne yapacağız?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  13 Ağustos
  17:42

  siz ona yanıt mı diyorsunuz? mailde yazan bazen müşteri hizmetleri yoğun olabiliyor tekrar deneyin.yahu 15 dk 2 defa toplamda yarım saat bir müşteri hizmetlerine bağlanamamak ne demek ?müşteri hizmetlkeri neden maaaş alıyor?neden bana halen telefon ile dönüş yapılmadı? ve ben halen internet bankacılığını kullanamıyorum?kartlarımı geç ödedim ve ziraat bankası yüzünden faiz ödeyeceğim.en kısa zamanda finans bank bir şube açarda en paraya geçer diğer bankalardan kurtuluruz.Şubelerinizde elamanlardan rahatsız oluyoruz şikayet edip ilgilenin diyoruz ona bile bakmıyorsunuz.onlarda bedavadan maaş alıyor ohhh.

 • 13 Ağustos
  17:36

  Şikayetinize istinaden 06/08/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Ahmet K.
  12 Ağustos
  09:34

  Halen hiç bir geri dönüş olmadı

 • Ahmet K.
  06 Ağustos
  19:11

  şikayetimi siteniz üzerinden iki gün önce ilettim fakat yazılı olarakta cevap almak mümkün değil,sanki bu yıl açılmış bir banka izlenimi veriyor koca ziraat bankası.hatta bir ara buradaki bir şube çalışanı hakkındada şikayette bulunmuştum tabi yine dönüş sağlanmadı.

 • 06 Ağustos
  11:49

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr