16 Ekim 2014

Ziraat Bankası'ndan Paramı Alamıyorum.

Genç bank kartıma 01.10.2014 ve 12.10.2014 tarihlerinde Morhipo.com'dan yapmış olduğum iadenin hesabıma geçmemesi üzerine defalarca Morhipo ve Ziraat Bankası ile görüştüm ve özellikle 14 gün önceki iade neden hala gelmedi.

Morhipo tarafıma http://imgim.com/5596incij4031085.png bu belgeyi gönderdi. Sizi arıyorum sistemde görülmüyor deniliyor. Evet doğru sorun bu görülmüyor yardımcı olunmasını istiyorum diyorum hala görülmüyor diyorsunuz. Silopi'de bulunuyorum bankanız yandı. Banka ile gidip görüşemiyorum. Bari bu kanaldan yardımcı olun. Daha ne kadar mağdur olacağım. (Genç kart ya kredi kartı olsun ya banka kartı.)

Kürşat 423 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön