Ziraat Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Hüseyin E. |

Ziraat Bankasında hesap açtım. Hesap açmamda ki sebep ailemden gelen ufak paralardan büyük kesimler yapılmasın diyeydi. Öğrenci olduğum için sözlü bir şekilde para kesilmeyeceği bildirilmişti. Para kesiliyordu ama 10-12 lira olduğu için insan önemsemiyordu. 27 şubat 2014'de 80 TL birden kesilince artık yetti.

Bir banka 26 kuruş için yasal takip başlatabiliyor ama bizim 80 liramız için eyvallah dememiz bekleniyor. Diyarbakır'daki bir şubeden dilekçe yazdım. Bana cevap gelmeyecek boşuna uğraşmayın dediler. Ağrı'daki bankaya telefon açtım hakkımı arayacağımı söyledim dalga geçtiler.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin E.
  08 Mart
  10:15

  Resmen dalga geçiyorlar. Buraya yazdığınız mesajın aynasını göndermişsiniz. Ben çözümden bahsediyorum.

 • 07 Mart
  17:44

  Şikayetinize istinaden 04/03/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Hüseyin E.
  04 Mart
  18:59

  Diğer bankalar aynı duruma en geç bir iş günü içinde dönüyor. Galaba ziraatin çalışanları doğru söylüyor boşuna uğraşıyorum ben de soluğu hakem heyetinde alacam.

 • 03 Mart
  09:58

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr