18 Eylül 2013

Ziraat Bankası'ndaki Hesabım İnternet Bankacılığında Gözükmüyor!

Ziraat Bankası'nda Euro hesabım var; fakat internet bankacılığında göremiyorum. Şu anda internet bankacılığını açtırdığım ilde değilim. Buradaki şubeler Euro hesabımı internet bankacılığında görebilmem için ,müşteri hizmetleriyle veyahut internet bankacılığını açtırdığım bankaya başvurmam gerektiğini söylediler.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu işlemi gerçekleştiremediklerini, internet bankacılığını açtırdığım ildeki şubeden bu işlemi halletmem gerektiğini söylediler. Yani benden bu kadar basit bir işlem için 70 km yol gitmemi istiyor. Bu durumda diğer şubeleri ve telefon bankacılığını hiç bir işe yaramayan birer fonksiyon haline getiriyorsunuz.

Efe 655 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön