30 Ağustos 2013

Ziraat Bankası'ndaki Harçlık Avans Limitim Kullanıma Kapatıldı!

KYK kredilerimiz Ziraat Bankası'nın harçlık avans limitini eylül ayında kapatıp ekimde tekrar açması yüzünden biz binlerce öğrenci tam da okullar açılırken sıkıntı içerisine gireceğiz. Ve bize gençbank kart verilirken hiçbir şekilde böyle bir durum açıklanmadı.

Bu nasıl bir durumdur ? Banka parasını almak istiyorsa kyk'dan kredi alan öğrencilerin KYK sözleşmeleri bittiği yılın son ayında alınabilirdi. Her sene böyle mi yapacaksınız? Doğru düzgün bir açıklama yapılsın da insanlar sıkıntıya düşmesin.

Tam da KYK kredisi almamıza 1 hafta kala herkese mesaj atılıyor. Bu ay harçlık avans kullanamayacaksınız diye bu resmen müşterileri sıkıntıya düşürmektir.

Sercan 269 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön