Ziraat Sigorta İznim Ve Haberim Olmadan Üç Adet Poliçe Düzenlemiş.

Hasan Hasan19 Haziran 15:53

Ziraat bankasından konut kredisi çektim. 205 bin konut kredisi sonrası 3.200 TL'ye yakın kesinti oldu. Sonra kesintilerin ayrıntılarına baktım. Normalde konut kredisinde DASK ve Hayat sigortası zorunlu olmasına rağmen bunlar dışında üç adet daha poliçe açılmış. Ziraat sigortayı aradım, müşteri hizmetleri bu poliçeleri iptal edemeyiz, bunlar her sene devam edecek dedi. Kardeşim ben yeni aldığım dördüncü kat ev için sel sigortası niye yapayım. Hayat sigortam var ferdi sigorta niye yapayım. Zaten ev alan kişi sıkıntıya giriyor yazık değil mi bu vatandaşa, devlet bankasına da mı artık güvenmeyecek. Ziraat poliçe no: 9830******15,91 TL kesinti. Ziraat poliçe no:9830******49 TL kesinti. Ziraat poliçe no: 9830*****78,75 TL kesinti. Zaten kredi masrafı diye 1025 TL, DASK için 331 TL, hayat sigortası 300 TL, Exper 820 TL kesinti yapmışsınız. Daha diğer kesintiler neden? Eskiden dosya masrafı olan bu kesinti yine kesiliyor. Onu geçtim. Sadece isteğim Hayat ve zorunlu DASK dışındaki tüm kesintilerin iadesi ve haberim olmadan yapılan sigortaların iptali. Bunlar olmadığı takdirde CİMER ve Tüketici Hakem Heyetine baş vuracağımı belirtmek isterim. Bu millet sahipsiz değil!.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Hasan 22 Haziran 15:34

Hiç geri dönüş olmadı, buradaki her şikayete aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyorsunuz herhalde, ilgili görünmek için.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 19 Haziran 15:57

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 22 Haziran 11:01  

    Aynı durumdayım hatta şu an durum daha vahim, 200binlik ev kredisine 6 bin tl masraf çıkarttılar. Bankalar avukat ve gazetecilerden anlar o şekilde konuşucaz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler