Ziraat Özel Konut Sigortası Ve Dask İptali

Uğur Uğur19 Ekim 12:08

İstanbul Avcılar Firuzköy şubesinden kullanmış olduğum konut kredisini bu yıl içinde kapattım. Ancak Ziraat özel konut ve DASK hala devam etmektedir. Şube krediyi kapatırken iptal edileceğini söylemişti ancak iptali gerçekleşmedi. Şimdi de otomatik yenilenecektir diye SMS geldi. Sigortayı aradım ancak şubeye yönlendirdi. Şubeyi arıyorum ancak ulaşım sağlayamıyorum. Şehir dışında yaşıyorum şubeye gitme ihtimalim de yok. İptal işlemlerinin yapılmasını istiyorum.

DASK 8714**91 Özel konut sigortası 8693**39

Gelişme :

27 Ekim 15:28

Kapatmış olduğum konut kredisi için DASK ve özel konut sigortası devam etmektedir. Şehir dışında yaşadığım için şubeye gidemiyorum. Telefon ile defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum. Satışını verdiğim daire için 1 ay sonra poliçeler otomatik yenilenecek bilgisi verilmektedir. Poliçelerin iptal edilmesini ve yenilenmemesi istiyorum. BDDK'ya da konu hakkında şikayet ettim. Hesabımdan bu poliçelerin ücreti çekilmesi durumunda dava hakkımı kullanacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 19 Ekim 12:08

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler