Ziraat Genç Kart Bloke

Muhammed Muhammed13 Ekim 12:50

Ben Kıbrıs / Lefke Avrupa Üniversitesinde 3. Sınıf Öğrencisiyim. Bütün bankacılık işlemlerimi bu hesap üzerinden yapıyorum. Hesabımın üzerine konulan sebebini bilmediğim blokenin kaldırılmasını rica ediyorum. Kartım bloke olmuş ve ATM kartı bloke olduğu için aldı. Şube de yeni kart vermiyor. Bu sorunun çözülmesini rica ediyorum. Öğrenciyim mağduriyet yaşamak istemiyorum. Tek gelir kaynağım KYK'dan aldığım öğrenim kredisi. Bu sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi ve tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum. Şu an mağduriyet yaşamaktayım. Bu yaptığınız hukuksuzluktur. Daha fazla mağduriyet yaşamak istemiyorum. Ne şube de ne de çağrı merkezinde kimse yardımcı olmuyor. Acilen dönüş yapmanızı ve sorunun çözülmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Muhammed 13 Ekim 12:55

Kaç ay oldu ilgilenen dönüş yapan veya çözüme kavuşturan olmadı maalesef. Lütfen artık ciddi bir şekilde sorunum ile ilgilenirseniz sevinirim.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 13 Ekim 12:53

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler