14 Ocak
Yorum Yap
#11445315

Ziraat Bankası Şube Yetkililerin Görevi Kötüye Kullanması!

Ziraat Bankası Cumhuriyet Cad. Muş Şubesi yöneticisi (C** Ö**) ve diğer yetkilileri (E** Ö***) müşterilerden aldıkları evraklara daha sonradan yapmış olduğu oynamalar ile ciddi bir şekilde mağduriyet oluşturmaktadırlar. Bu müşterilerden biri de ne yazık ki ben oldum. Konu hakkında BDDK, CİMER ve TBB 'ya bildirdiğimiz gibi aynı zamanda görevi kötüye kullanmak, özel belgede kandırma suçlarından da Savcılığa suç duyurusunda bulundum.


İlgili kişiler hakkında yapmış oldukları hukuksuz ve keyfi muamelenin son anına kadar da takipçisi olacağım. Buradan bankalarda kredi kullanacak herkese sesleniyorum, imzaladığınız evrakları iyice kontrol edin, düzenleme tarihini kesinlikle doldurun, imza veya farklı bir konudan eksik olan evrakları kesinlikle bankalarda bırakmayın. Daha sonra bu evraklar kötü niyetli çalışanlarca istendiği gibi doldurulabilir. Başıma gelen olay da tamamen yukarıdaki örnek olduğu gibi oldu.

Kalender Kalender 1.001 Okunma

Cevaplar

  • Kalender14 Ocak

    Son iki aydır ziraatbank Cumhuriyet cad. Muş şube hakkında yapılan keyfi işlemleri her platformda dile getirmeye devam edeceğim. Özellikle, ilgili bankada hiçbir gecikmem olmadığı halde bir anda tüm bakiyelere bloke kondu. Hesap kat ihtarı çekilmeden, tarafıma dava açıldı. Aynı zamanda hesap kat edilmeden tarafıma yıllık %5 ile kullandığım tarımsal destek kredilerine %28,9 faiz uygulandı. Banka mevzuatları resmen katledildi. Buradan yetkililere sesleniyorum, bu şartlar altında nasıl üretim yapacağız, acımasız ve keyfi uygulamalara artık bir son verilmesi gerekmiyor mu?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler