06 Ağustos 2014

Ziraat Bankası'nın Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

İki gündür Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 00 00 no'lu telefonu arıyorum tam olarak 15 dakika her iki aramamda da açmadılar. İnternet bankacılığı ip kısıtlamasını kaldıracağım. Bu işlemi şubelerden de yapmıyorlar. Şimdi sormak istiyorum iki günde 15 dakikada ulaşamadığımız bir banka, benim o an ettiğim zararı üstelenecek mi? veya diyelim ki bir başka çalınma gibi durum olsa ne yapacağız?

Ahmet 321 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet13 Ağustos 2014

  siz ona yanıt mı diyorsunuz? mailde yazan bazen müşteri hizmetleri yoğun olabiliyor tekrar deneyin.yahu 15 dk 2 defa toplamda yarım saat bir müşteri hizmetlerine bağlanamamak ne demek ?müşteri hizmetlkeri neden maaaş alıyor?neden bana halen telefon ile dönüş yapılmadı? ve ben halen internet bankacılığını kullanamıyorum?kartlarımı geç ödedim ve ziraat bankası yüzünden faiz ödeyeceğim.en kısa zamanda finans bank bir şube açarda en paraya geçer diğer bankalardan kurtuluruz.Şubelerinizde elamanlardan rahatsız oluyoruz şikayet edip ilgilenin diyoruz ona bile bakmıyorsunuz.onlarda bedavadan maaş alıyor ohhh.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2014

  Şikayetinize istinaden 06/08/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Ahmet12 Ağustos 2014

  Halen hiç bir geri dönüş olmadı

 • Ahmet06 Ağustos 2014

  şikayetimi siteniz üzerinden iki gün önce ilettim fakat yazılı olarakta cevap almak mümkün değil,sanki bu yıl açılmış bir banka izlenimi veriyor koca ziraat bankası.hatta bir ara buradaki bir şube çalışanı hakkındada şikayette bulunmuştum tabi yine dönüş sağlanmadı.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön