sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ziraat Bankası'nın Kredi Mağduriyeti

Aykut Aykut08 Ağustos 2019 11:57

05.08.2019 tarihinde Ziraat Bankası aracılığı ile çekmiş olduğum ihtiyaç kredisinde bilgim dahilinde olmadan Findeks Gold danışmanlık ücreti (129 TL) Ziraat ailem sigortası ve eşya paket sigortası (298 TL ve 99 TL) olmak üzere hiçbir bilgi verilmeksizin çekmiş olduğum krediden bu tutarlar düşülmüştür. Kredi için hayat sigortası tarafıma yapılmıştır. Ayrıca da dosya masrafı da kesilmiştir.

Ekstra 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim normal olarak ancak kredi kullanımı için ve diğer istekler hem bilgim dışında hem de yasal değil hiçbir şekilde iptal edilmeyeceğini söylüyor hem Ziraat Sigorta çağrı merkezi hem de şube. Ben ücretin tarafıma iletilmesi için bildirimde bulundum ama herhangi bir dönüş olacağını düşünmüyorum. Kredi çekmeden önce tüm detayları sormanıza rağmen söylemiyorlar zaten. Ben Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup ücret iademi talep edeceğim umarım buradan bir sonuç alabilirim.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 08 Ağustos 2019 12:00

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler