20 Ocak 2014 #2246013

Ziraat Bankası'nın Hesap İşletim Ücreti Uygulaması

Müşterisi olduğum Ziraat Bankası'nda vadesiz hesabım bulunmakta. Hesabımdan alınan hesap işletim ücretlerinin geri iadesini talep ediyorum. Ben evde elişi yaparak bu parayı kazanıyorum geçimimi sağlamaya ve çocuklarımı okutmaya çalışıyorum. Aileme katkıda bulunacağımı sanarken banka hesap işletim ücreti adı altında alın terime el koyuyor. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.


Bu gün bankaya gittim. Hesabıma para yattığını ama banka kartımla alamadığımı söyledim. Hesabıma baktıklarında hesap işletim ücreti olarak kesildiğini söylediler. Böyle bir şeyin olamayacağını söylediğimde hesapta 800 tl den az para olduğunda 3 ayda bir 20 tl kesileceğini söylediler ve şu anda hala borcunuz var dediler.

Dilek 88 Okunma

Cevaplar

  • Dilek29 Ocak 2014

    hayır memnun olmadım çünkü paramı iade etmediler hesap işletim ücreti yasal olmadığı halde işleme devam ediyorlar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön