06 Şubat 2014 #2278934

Ziraat Bankası'nın Bankamatiği Paramı Yuttu

05/02/2014 Çarşamba günü akşam saat 19.50 sularında Ziraat Bankası Ankara Aydınlıkevler şubesi atm'sinden kartsız işlemler menüsünden hesaba havale işlemi için sırasıyla ekranda gösterilen tüm girişleri yaptıktan sonra para koyma haznesine 2000 TL yatırdım ve para tanımlama işlemine başladı. Fakat ekranda bir süre paranız tanımlanıyor yazarken ekran hiçbir uyarı vermeden ana menüye döndü. Bir süre başında bekledikten sonra hemen çağrı merkezini aradım. Fakat çağrı merkezinden bir sonuç alamadım. Hiçbir şekilde yardımcı olamadıkları gibi farklı cevaplar verdiler. Konuyla ilgili olarak tarafıma hemen dönülüp sonuca ulaştırılmasını bekliyorum, çünkü yatırmış olduğum paranın ilgili hesaba hemen geçmesi gerek.

Bilge 254 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Bilge'nin Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    İlgili şube ile görüştüm. Dilekçemi verdim ve gün içinde hesabıma yatıracaklarını söylediler. Özellikle güvenlik görevlisine tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum. Çünkü call center çalışanlarından daha bilgili ve yeterli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön