Ziraat Bankası'nın ATM'si Paramı Yuttu!

Burcu Burcu02 Aralık 2013 15:38

Ben Burcu bulut. Isparta'nın Yalvaç ilçesinde okuyorum. Memleketim Mersin'de ATM'den yurt parasını yatırdım. Yurda geldiğim zaman bu paranın yatırılmadığını öğrendim. Dekont almadım çünkü 1.5 seneden beri aynı işlemi ATM'den yapıyorum ve şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmadım. Dolayısıyla ben Kasım ayı ücretini mecburen iki kez yatırmış oldum.

Parayı yatırdığım ATM ile irtibata geçerek, ATM'den yapmış olduğum son işlemi öğrenmek istedim, fakat bu hizmet karşılığında 20 TL ücret istediler. Banka zaten insanlara hizmet vermekle yükümlü değil mi? Ben 20 TL'yi verecek kadar zengin bir aile çocuğu değilim. Bu konunun arkasında duracağım ve sonuna kadar hakkımı arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burcu 09 Aralık 2013 18:45

Ziraat bankasından kesinlikle memnun değilim..Kesinlikle sorunlarımla ilgilenen olmadı..

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 02 Aralık 2013 16:18

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler