20 Ocak 2014 #2243622

Ziraat Bankası'nın Aldığı Komisyon

İlgi: 16.01.2014 ve 5555_BYS14005820 sayılı bildiriminiz. Talebinizin devam etmesi durumunda, Bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikâyetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.


Tüm tüketici heyeti ve mahkemelerin masraflar hakkında verdiği kararlara rağmen size gönderdiğimiz bize ulaşın menünüz altından attığım maile karşı böyle bir cevap almak sizin kurumsallığınıza ve tecrübenize gölge düşürdü. Sizinde bildiğiniz gibi müşteri şikayetleri hakem heyetine sizin vereceğiniz ayrıntılı dekontla başvuruyoruz. Sizden bunu temin etmekte bile güçlük çekiyoruz.

Necati 89 Okunma

Cevaplar

  • Necati20 Ocak 2014

    İlgi: 20.01.2014 ve 1394_BYS14006253 sayılı bildiriminiz. İlgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda,Müşteri sırrı kapsamında kredi hesabınız ile ilgili bilgi verilmesi, belge gönderilmesi mümkün bulunmamaktadır. Talebiniz için geçerli kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile birlikte şubenize başvurmanızı rica ederiz. size tanımlı e mail adresim ve telefon numaramdan benle her türlü bilgiyi paylaşan özellikle kredi kartı hesap özetini mailime gönderen yaptığım işlemlerin dekontunu sizde kayıtlı e mail adresime gönderen bankanızın bu cevabını bunları okuyanlara bırakıyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön