30 Nisan 2014

Ziraat Bankası'ndan Rapor Ücretini Alamıyorum

Daha önce SGK' dan emeklilerin tedavi yollukları ile çalışanların rapor ücretlerini TC numarası ile yatırdıkları Ziraat Bankası şubelerinden her hangi bir gün içinde alınabiliyordu. Şimdi ise bankaya gittiğinde bunları alamıyorsun. Ayın 8' i ile 14'unde gelin sgk o tarihlerde açıyor o zaman görüyoruz diyorlar.


Sgk ile Ziraat Bankası genel müdürlükleri arasında imzalanan anlaşmaymış. Burada emeklide çalışanda mağdur oluyor. Çalışan özel sektörde nasıl o tarihlerde gelsin nasıl izin alsın? Benim eşimin rapor parası vardı, kendisi özel şirkette çalışıyor. Haftalık izni pazar pazartesi onun haricinde izin alması mümkün değil . Bankaya gittik en az 2 saat sıra bekledik sıra gelince tabi olmadı.

Ali 252 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Mayıs 2014

    30 Nisan da Ziraat Bankası,benim şikayetime,müşterimizin şikayeti degerlendirmeye alınarak,şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir deniyor.Peki aradan 7 gün geçti hala niye bir cevap verilmiyor?.Şimdiye kadar neyi inceliyorlar.?Yoksa bana bankayımı devredecekler?.Alt tarafı vatandaşı magdur eden bir uygulamanız bunun hakkında bilgi vereceksiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön