29 Ağustos 2013

Ziraat Bankası'ndan Haksız Alınan Ücretin İadesini İstiyorum!

19 Ağustos 2013 tarihinde Ziraat Bankası Çorlu Orion Şubesindeki hesabımdan para çekmeye çalıştım; fakat bankamatik arızalıydı. Kartsız işlem yapamadım. Telefon ve TC kimlik numaralarımın uyuşmadığı belirtildi. Bankadaki memur bankamatikteki sorunu kabul etmedi kartınızda sorun var dedi(. Halbuki kartımdan gün içinde başka bankamatiklerden çekim yapabildim. )


Kartsız işlem yapamadığımı söyledim. Tanımlanmadığından çekememişsinizdir dedi. (Banka bu kartı bana verirken neden tanımlama yaparak vermedi?) Tanımlamasını istedim. Biz yapamıyoruz merkez şubemize gideceksiniz dedi. Bankanın içinden para çekmek zorunda kaldım acilen paraya ihtiyacım vardı. 10 TL hesabımdan kesildi. Sorun bankanın sorunudur.

Ayşe 47 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön