Ziraat Bankası'ndan Gelen PTT Mesajı!

Esra Esra2 ay önce

Ziraat Bankası'ndan adıma 2750*****35 barkod numaralı PTT den mesaj geldi. Ve ben bunun ile ilgili içeriği öğrenemiyorum. Ne bankadan ne PTT den. Ve ben Ziraat Bankası ile ilgili ne bir hesabım var ne de kredi kartım. Ne de bir başvurum. Bunun ile ilgili acil geri dönüş bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 2 ay önce

Hala ne PTT nin ne de Ziraat Bankası'nın yardımcı olmaya niyeti yok sanırım. PTT yi arıyorum Ziraat bankasını arayıp şubeye yönlendirmeniz gerekiyor diyor. Ziraat bankasını arıyorum. Bizde herhangi bir gönderi görüntülenmiyor diyor. Bakin anlatamıyorum galiba her ne ise Ziraat Bankası a. S alma yazıyor gönderici PTT şubesinden alacağım. Artık bir bakin da usrdimci olun. Yeter.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler