17 Eylül 2013 #2017523

Ziraat Bankası'nda Vadesiz Hesap Kapatmak Sorun Oldu!

Birkaç hafta önce vuku bulan bazı sebeplerimden dolayı Ziraat Bankası/Zafer Meydanı Şube nezdinde bulunan hesabımı kapatmak istedim.


Bana yardımcı olan çalışan hesabıma tanımlı bir internet bankacılığı olduğunu, iptal edilmeden hesabı kapatamayacağını ve internet bankacılığını kapatmak içinse internet bankacılığını ilk açtırdığım 5001 hesabımın bulunduğu Kütahya Şubesine gitmem gerektiğini söyledi.


Kütahya Şubesine gittim ve denileni harfiyen o şubeye beyan ettim. İşlemimin onaya gittiği söylendi. Aradan birkaç hafta geçti ve hala işlemim gerçekleşmiş değil? Yaşadığım bu mağduriyetin ivedi çözümünü talep ediyor ve müşteri memnuniyetimin giderilmesini bilgilerinize arz ediyorum.

Deniz 56 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön