22 Ekim
#12830907

Ziraat Bankası'nda Kimseye Ulaşamıyorum

Ziraat Bankası'ndan takipte kredim var kendileri her sabah yüz kere ararken ben arayıp bilgi almak istediğimde kimseye ulaşamıyorum avukatlık bürosu merkezle görüşmeniz gerek diyor genel merkezi arıyorum bilgi vermiyor avukatın numarasını istiyorum şubeyle görüşün diyor şubeye zaten asla ulaşamıyoruz borcumuzu kapatacağız muhatap bulamıyoruz saçmalık resmen!

Sema Sema 1.218 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sema23 Ekim

    Ziraat Bankası Kocaeli Körfez yarımca şubesi hayatımda arayıp da ulaşamadığım lanet yer! Direk operatöre bağlayan telefonlar asla açılmıyor ki sabah 9 dan akşam 4 e kadar her dakika deniyorum asla açan yok açılmayacaksa o telefon neden var! Müşteri temsilcisi büşra hanımın da dahili telefonunu milyon kere aranmasına rağmen asla cevap yok peki açılmayacaksa bu telefonlar neden var! Operatöre bağlayan telefonu defalarca açıp alo dediğim an suratıma kapatılmasıda cabası gerçekten en en yetkili yere tek tek şikayette bulunacağım berbatsınız!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları